WAGO 782-623 potenciálová svorka 8 mm pružinová svorka osazení: L šedá 25 ks
Kód: C654098
Výrobce: WAGO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 456,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- 782-623
Balení 25 ks
| Technické parametry | |
| Množství | 25 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 8 x 8 x 43.50 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 43.50 mm |
| Vnější délka | 8 mm |
| Vnější šířka | 8 mm |
| Jmenovitý proud - filtr | 41 A |
| Průmyslové zboží | Ano |
| osazení | L |
| Připojení (součástky) | pružinová svorka |
| Číslo výrobce | 782-623 |
| Typ (výrobce) | 782-623 |
| Jmenovitý proud | 41 A |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| AWG max. | 10 |
| AWG min. | 24 |
| Šířka svorky | 8 mm |
| Max. flexibilní průměr | 6 mm² |
| Minimální průřez flexibilní | 0.20 mm² |
| Pevný průřez max. | 6 mm² |
| Minimální průřez pevný | 0.20 mm² |
| Pólů | 1 |
| Počet kontaktů v řadě | 1 |
| Délka izolace (max.) | 12 mm |
| Počet řádků | 1 |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Hmotnost | 25.03 g |
| Kategorie produktu | potenciálová svorka |
