Schützinger bezpečnostní montážní zásuvka 4 mm hnědá 1 ks
Kód: C3666149
Výrobce: Schützinger
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 116,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Obsah: 1 ks.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | hnědá |
| Jmenovitý proud - filtr | 32 A |
| Připojení (součástky) | šroubovací |
| Odolnost proti nárazu (ano / ne) | Ano |
| Číslo výrobce | DI SAB 6922 Au / BR |
| Typ (výrobce) | DI SAB 6922 Au / BR |
| Jmenovitý proud | 32 A |
| Jmenovité napětí | 1000 V |
| Izolační materiál | PA 6.6 UL94 - V2 |
| Materiál kontaktu | pozlacený |
| Ø zdířky | 4 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | bezpečnostní montážní zásuvka 4 mm |
