TRU COMPONENTS TC-R1-19B-2P Red/Black/Black pólová svorka černá, červená 10 A 1 ks
Kód: C1587902
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 4 mm
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 12.8 mm x 40.5 mm |
| Barva | černá · červená |
| Vnější Ø | 12.8 mm |
| Vnější délka | 40.5 mm |
| Jmenovitý proud - filtr | 10 A |
| Připojení (součástky) | pájené · šroubovací |
| Typ izolace | plná izolace |
| Číslo výrobce | 1587902 |
| Typ (výrobce) | TC-R1-19B-2P Red/Black/Black |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Ø hrotu | 4 mm |
| Provozní teplota | -10 až +80 ºC °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | pólová svorka |
