TRU COMPONENTS 1582270 nízkonapěťový adaptér nízkonapěťová zástrčka - nízkonapěťová zásuvka 3.5 mm 1.3 mm 5.6 mm 2.1 mm 1 ks
Kód: C1582270
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 110,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
nízkonapěťová zástrčka
nízkonapěťová zásuvka
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Typ konektoru A (vstup) | nízkonapěťová zástrčka |
| Typ konektoru B (výstup) | nízkonapěťová zásuvka |
| vnitřní Ø | 1.3 mm |
| Vnější průměr | 5.6 mm |
| Číslo výrobce | 1582270 |
| Typ (výrobce) | 1582270 |
| vnější Ø | 3.5 mm |
| Ø pin | 2.1 mm |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | nízkonapěťový adaptér |
