TRU COMPONENTS 739250 kulaté kabelové oko se smršťovací bužírkou Průřez (max.)=1.50 mm² Ø otvoru=6.3 mm částečná izolace červená 30 ks
Kód: C1566801
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 408,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- Vodotěsný
| Technické parametry | |
| Množství | 30 ks |
| Barva | červená |
| Rozsah průřezů | 0.50 - 1.50 mm² |
| Vlastnosti konektoru | se smršťovací bužírkou |
| Typ izolace | částečná izolace |
| Rozměry závitu | M6 |
| Číslo výrobce | 739250 |
| Typ (výrobce) | 221064R |
| AWG max. | 27 |
| AWG min. | 22 |
| Průřez (max.) | 1.50 mm² |
| Ø otvoru | 6.3 mm |
| Izolační materiál | PE |
| Teplota smrštění | +150 °C |
| Materiál kontaktu | měď pocínovaná podle ASTM B-152 |
| Průřez (min.) | 0.50 mm² |
| Provozní teplota | -40 až 120 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Podpůrný obal | Ne |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | kulaté kabelové oko |
