Ouneva Group VA03-0038 krimpovací spojka 16 mm² bez izolace stříbrná 1 ks
Kód: C2135794
Výrobce: Ouneva Group
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | stříbrná |
| Vnější délka | 29 mm |
| Rozsah průřezů | 16 mm² (max) |
| vnitřní Ø | 6 mm |
| Typ izolace | bez izolace |
| Číslo výrobce | VA03-0038 |
| Typ (výrobce) | VA03-0038 |
| Průřez (max.) | 16 mm² |
| vnější Ø | 9 mm |
| Materiál kontaktu | měď pocínovaná podle ASTM B-152 |
| Kategorie produktu | krimpovací spojka |
