Weidmüller 9200490000 krimpovací spojka 0.5 mm² 1.5 mm² plná izolace červená 100 ks
Kód: C392415
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 272,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Rozměry | (š x v) 26 mm x 90 mm |
| Barva | červená |
| Vnější výška | 90 mm |
| Vnější šířka | 26 mm |
| Rozsah průřezů | 0.5 - 1.5 mm² |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Typ izolace | plná izolace |
| Číslo výrobce | 9200490000 |
| Typ (výrobce) | LIB 1,5B25 VF+ |
| Průřez (max.) | 1.5 mm² |
| Izolační materiál | PVC |
| Materiál kontaktu | měď pocínovaná podle ASTM B-152 |
| Průřez (min.) | 0.5 mm² |
| Splňuje RoHS | ano |
| Hmotnost | 1.19 g |
| Kategorie produktu | krimpovací spojka |
