Klauke TV6 T propojka bez izolace kov 1 ks
Kód: C735308
Výrobce: Klauke
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 131,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vyžíhaný materiál zajišťuje optimální materiálové a lisovací vlastnosti. Přesné zpracování konců pro snadné zavedení kabelů. Pro vícežilové vodiče např. VDE 0295 třída 2. Pro kruhové vícežilové sektorové vodiče.
Vybavení
- Pro kabelové odbočky
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d1 x d4 x l x l1) 4.0 x 6.0 x 35 x 14 mm |
| Barva | kov |
| Vnější délka | 35 mm |
| Rozměry, hodnoty | (d1 x d4 x l x l1) 4.0 x 6.0 x 35 x 14 mm |
| vnitřní Ø | 4 mm |
| Typ izolace | bez izolace |
| Číslo výrobce | TV6 |
| Typ (výrobce) | TV6 |
| Materiál | Měď podle EN 13600, pocínovaná |
| vnější Ø | 6 mm |
| Šířka x výška | 6 mm² |
| Materiál kontaktu | měď pocínovaná podle ASTM B-152 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | T propojka |

