LAPP 63501140 faston zásuvka Šířka zástrčky: 6.3 mm Tloušťka konektoru: 0.8 mm 180 ° bez izolace 100 ks
Kód: C1022086
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 356,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- 6.3 mm x 0.8 mm4 mm² - 6 mm²
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Rozsah průřezů | 4 - 6 mm² |
| Velikost zástrčky | 6.3 x 0.8 mm |
| Typ izolace | bez izolace |
| Číslo výrobce | 63501140 |
| Typ (výrobce) | L-BC 638 F |
| Průřez (max.) | 6 mm² |
| Tloušťka konektoru | 0.8 mm |
| Šířka zástrčky | 6.3 mm |
| Úhel připojení | 180 ° |
| Materiál kontaktu | mosaz pocínovaná |
| Průřez (min.) | 4 mm² |
| Kategorie produktu | faston zásuvka |
