LAPP 63101030 faston zásuvka Šířka zástrčky: 4.8 mm Tloušťka konektoru: 0.5 mm 180 ° částečná izolace červená 100 ks
Kód: C1022093
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 252,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- červená4.8 mm x 0.5 mm0.50 mm² - 1.50 mm²
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Barva | červená |
| Rozsah průřezů | 0.50 - 1.50 mm² |
| Velikost zástrčky | 4.8 x 0.5 mm |
| Typ izolace | částečná izolace |
| Číslo výrobce | 63101030 |
| Typ (výrobce) | L-RA 49 H |
| Průřez (max.) | 1.50 mm² |
| Tloušťka konektoru | 0.5 mm |
| Šířka zástrčky | 4.8 mm |
| Izolační materiál | PVC |
| Úhel připojení | 180 ° |
| Materiál kontaktu | mosaz poniklovaná |
| Průřez (min.) | 0.50 mm² |
| Podpůrný obal | Ano |
| Kategorie produktu | faston zásuvka |

