Vogt Verbindungstechnik 3831n.60 faston zásuvka Šířka zástrčky: 6.30 mm Tloušťka konektoru: 0.80 mm 180 ° bez izolace mosaz 500 ks
Kód: C3193200
Výrobce: Vogt Verbindungstechnik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 843,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- mosaz6.30 mm x 0.80 mm0.50 mm² - 1 mm²
| Technické parametry | |
| Množství | 500 ks |
| Barva | mosaz |
| Rozsah průřezů | 0.50 - 1 mm² |
| Velikost zástrčky | 6.30 x 0.80 mm |
| Typ izolace | bez izolace |
| Číslo výrobce | 3831n.60 |
| Typ (výrobce) | 3831 N Ms blank 6.3x0.8/1 |
| Průřez (max.) | 1 mm² |
| Tloušťka konektoru | 0.80 mm |
| Šířka zástrčky | 6.30 mm |
| Úhel připojení | 180 ° |
| Materiál kontaktu | mosaz |
| Průřez (min.) | 0.50 mm² |
| Kategorie produktu | faston zásuvka |
