Phoenix Contact 3240547 faston zásuvka Šířka zástrčky: 6.3 mm Tloušťka konektoru: 0.8 mm 180 ° plná izolace modrá 25 ks
Kód: C675944
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 262,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Plochá dutinka, plně izolovaná, modrá, 1,5 - 2,5 mm², pro zástrčku 6,3 x 0,8 mm
Vybavení
- modrá6.3 mm x 0.8 mm1.50 mm² - 2.50 mm²
| Technické parametry | |
| Množství | 25 ks |
| Barva | modrá |
| Rozsah průřezů | 1.50 - 2.50 mm² |
| Velikost zástrčky | 6.3 x 0.8 mm |
| Typ izolace | plná izolace |
| Číslo výrobce | 3240547 |
| Typ (výrobce) | C-SCFFI 2,5/6,3X0,8 |
| Průřez (max.) | 2.50 mm² |
| Tloušťka konektoru | 0.8 mm |
| Šířka zástrčky | 6.3 mm |
| Izolační materiál | PVC |
| Úhel připojení | 180 ° |
| Materiál kontaktu | mosaz pocínovaná |
| Průřez (min.) | 1.50 mm² |
| Kategorie produktu | faston zásuvka |
