LAPP 63501020 faston konektor Šířka zástrčky: 6.3 mm Tloušťka konektoru: 0.8 mm 180 ° bez izolace kov 100 ks
Kód: C1022061
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 262,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Neizolovaný plochý konektor s ukotvením.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- kov6.3 mm x 0.8 mm1.50 mm² - 2.50 mm²
| Technické parametry | |
| Množství | 100 ks |
| Barva | kov |
| Rozsah průřezů | 1.50 - 2.50 mm² |
| Velikost zástrčky | 6.3 x 0.8 mm |
| Typ izolace | bez izolace |
| Číslo výrobce | 63501020 |
| Typ (výrobce) | BM 638 M RASTNASE |
| Průřez (max.) | 2.50 mm² |
| Tloušťka konektoru | 0.8 mm |
| Šířka zástrčky | 6.3 mm |
| Úhel připojení | 180 ° |
| Materiál kontaktu | mosaz |
| Průřez (min.) | 1.50 mm² |
| Provozní teplota | Až +90 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | faston konektor |
