TRU COMPONENTS T2010C367 krimpovací sada Šířka zástrčky: 6.4 mm Tloušťka konektoru: 0.8 mm 90 ° plná izolace žlutá 10 ks
Kód: C2380643
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 194,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- žlutá6.4 mm x 0.8 mm4.0 mm² - 6.0 mm²
| Technické parametry | |
| Množství | 10 ks |
| Barva | žlutá |
| Rozsah průřezů | 4.0 - 6.0 mm² |
| Velikost zástrčky | 6.4 x 0.8 mm |
| Typ izolace | plná izolace |
| Číslo výrobce | T2010C367 |
| Typ (výrobce) | T2010C367 |
| Průřez (max.) | 6.0 mm² |
| Tloušťka konektoru | 0.8 mm |
| Šířka zástrčky | 6.4 mm |
| Izolační materiál | PA |
| Úhel připojení | 90 ° |
| počet pólů | 1 |
| Materiál kontaktu | mosaz |
| Průřez (min.) | 4.0 mm² |
| Provozní teplota | max. 105 °C |
| Podpůrný obal | Ano |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | krimpovací sada |

