Vogt Verbindungstechnik 382608.68 faston zástrčka Šířka zástrčky: 4.8 mm Tloušťka konektoru: 0.8 mm 500 ks
Kód: C3193156
Výrobce: Vogt Verbindungstechnik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 116,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- 4.8 mm x 0.8 mm -
| Technické parametry | |
| Množství | 500 ks |
| Velikost zástrčky | 4.8 x 0.8 mm |
| Číslo výrobce | 382608.68 |
| Typ (výrobce) | 3826/0.8 Ms sn 4.8x0.8 |
| Tloušťka konektoru | 0.8 mm |
| Šířka zástrčky | 4.8 mm |
| Ø otvoru | 1.4 |
| Materiál kontaktu | mosaz |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | faston zástrčka |
