Phoenix Contact 1878697 svorkovnice pro tiskárny Pólů 3 černá 1 ks
Kód: C2209510
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Základní desky plošných spojů lišta, jmenovitý proud: 20 A, jmenovité napětí (III/2): 630 V, počet pólů: 3, Rozměry rastru: 7,62 mm, barva: černá, kontaktní plocha: cín, montáž: pájení vlnou
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Obsah 1 ks
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 17.06 mm |
| Vnější délka | 29 mm |
| Vnější šířka | 22.84 mm |
| Jmenovitý proud - filtr | 20 A |
| Připojení (součástky) | zástrčka |
| Číslo výrobce | 1878697 |
| Typ (výrobce) | PC 4/ 3-GU-7,62 BK |
| Jmenovitý proud | 20 A |
| Rastr (rozteč) | 7.62 mm |
| Pólů | 3 |
| Kategorie produktu | svorkovnice pro tiskárny |
