pouzdro Han® 3A-gg-Pg11 09200030420 HARTING 1 ks
Kód: C749365
Výrobce: Harting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 178,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Průchodkové pouzdro pro konstrukční řady 3 A pro průmyslové použití. K dispozici v kovu (zinkový odlitek) s kovovým třmen, v plastovém s plastovým most a elektricky vodivý povrch pro zvýšenou EMV požadavky.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Konstrukční velikost | 3 A |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedá |
| Krytí | IP67 |
| Vlastnosti konektoru | rovný kabelový vstup · 1 zámek příčného třmenu |
| Řada (konektoru Han) | Han® 3A |
| Rozměry závitu | PG11 |
| Číslo výrobce | 09200030420 |
| Typ (výrobce) | Han® 3A-gg-Pg11 |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | pouzdro |
