pouzdro Han® 16A-gs-Pg21 09200160541 HARTING 1 ks
Kód: C749422
Výrobce: Harting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 734,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Průchodkové pouzdro pro řadu 16 A pro průmyslové použití. K dispozici v kovu (litý hliník).
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Konstrukční velikost | 16 A |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedá |
| Krytí | IP65 |
| Vlastnosti konektoru | boční kabelový výstup · vysoká stavební forma · 1 zámek podélného třmenu |
| Řada (konektoru Han) | Han® 16A |
| Rozměry závitu | PG21 |
| Číslo výrobce | 09200160541 |
| Typ (výrobce) | Han® 16A-gs-Pg21 |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | pouzdro |
