Weidmüller HDC 16B TSBU 1PG21G 1656480000 kabelová spojka (pouzdro) 1 ks
Kód: C202929
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 625,- Kč s DPH
Popis
The special die-cast alloy and the multi-layered surface sealing provide complete protection for the HDC housings.
Vybavení
- HDC 16B TSBU 1PG2 1G
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 61 mm |
| Vnější délka | 93.3 mm |
| Vnější šířka | 59 mm |
| Krytí | IP65 |
| Vlastnosti konektoru | s příčným třmenem na spodním dílu · boční kabelový vstup · se závitem |
| Řada (konektor RockStar) | RockStar® HDC 16B |
| Rozměry závitu | PG21 |
| Číslo výrobce | 1656480000 |
| Typ (výrobce) | HDC 16B TSBU 1PG21G |
| Materiál pouzdra | tlakově litý hliník |
| Teplota (max.) | +125 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Hmotnost | 223 g |
| Kategorie produktu | pouzdro konektoru |
