Accessories, Moulded gasket seal, Protection degree: Design of housing: Clamp version: Design: Approvals [Text]: HDC DG 24B Weidmüller Množství: 5 ks profilové
Kód: C282409
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 223,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
We offer a variety of accessories, including seals, to accompany the housings.
| Technické parametry | |
| Množství | 5 ks |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější délka | 10 mm |
| Vnější šířka | 50 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Číslo výrobce | 1044650000 |
| Typ (výrobce) | HDC DG 24B |
| Typ | HDC DG 24 B |
| Teplota (max.) | +120 °C |
| Hmotnost | 9.8 g |
![Accessories, Moulded gasket seal, Protection degree: Design of housing: Clamp version: Design: Approvals [Text]: HDC DG 24B Weidmüller Množství: 5 ks profilové](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19376014-accessories-moulded-gasket-seal-protection-degree-design-of-housing-clamp-version-design-approvals-text-hdc-dg-24b-weidmuller-mnozstvi-5-ks-profilove.jpg?n=accessories-moulded-gasket-seal-protection-degree-design-of-housing-clamp-version-design-approvals-text-hdc-dg-24b-weidmuller-mnozstvi-5-ks-profilove&v=)