Molex WOD Industrial Solution 1212080044 Molex Množství: 1 ks
Kód: C2447193
Výrobce: Molex
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
mPm DIN Valve Connector, Form B-11mm, External Thread, 2 Pole Plus Ground with A1 Circuit, 12V, Green LED, Transparent, Nitrile Gasket
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Engineering Part No | S22200TA1A0R |
| Engineering Series Name | Form B IND W/CKT |
| Engineering Series No | 121208 |
| Krytí | IP65 · IP67 |
| Konstrukční tvar (konektor ventilu) | B - standardní |
| Ukazatel | LED |
| Vlastnosti ventilového konektoru | s LED |
| Číslo výrobce | 1212080044 |
| Typ (výrobce) | 1212080044 |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Materiál vodiče | mosaz postříbřená |
| Teplota (max.) | +90 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Hmotnost | 19.489 g |
| Kategorie produktu | ventilový konektor |
