Senzorový adaptér, volně upravitelný černá GDS 207 počet pólů:2 + PE 933 138-100-1 Hirschmann Množství: 1 ks
Kód: C735137
Výrobce: Hirschmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pro miniaturní ventily, např. elektromagnetické pneumatické ventily.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Počet kontaktů | 2 + PE |
| Barva | černá |
| Počet pólů | Ano |
| Číslo výrobce | 933 138-100-1 |
| Typ (výrobce) | GDS 207 |
| Pólů | 2 |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 6 A |
| Typ | GDS 207 |
| Stupeň znečištění | 3 |
| počet pólů | 2 + PE |
| Připojení | Šrouby |
| Provozní teplota | -40 - +125 °C |
| Provozní napětí (text) | 250 V |

