Zásuvka kabelu šroubováním PG 7 a pájecími kontakty černá GO 60 WF počet pólů:6 932 448-100-1 Hirschmann Množství: 1 ks
Kód: C735195
Výrobce: Hirschmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 178,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Počet kontaktů | 6 + PE |
| Barva | černá |
| Počet pólů | Ano |
| Číslo výrobce | 932 448-100-1 |
| Typ (výrobce) | GO 60 WF |
| Pólů | 6 |
| Provozní proud | 6 A |
| Průřez vodiče | 0.14 - 0.5 mm² |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 6 A |
| Typ | GO 60 WF |
| počet pólů | 6 |
| Připojení | Pájení |
| Provozní napětí (text) | 250 V |
