Hirschmann 934124100 934 124-100-1 kulatý faston, 1 ks
Kód: C739308
Výrobce: Hirschmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 199,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Robustní, univerzální kruhová zástrčka pro všeobecnou strojní konstrukci, řídící techniku, elektro-medicínu a pro chemický průmysl. Mezinárodní registrace pro celosvětové používání VDE, UR, SEV, CSA.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Počet kontaktů | 3 + PE |
| Barva | černá |
| Průměr kabelu (rozsah) | 6 - 12 mm |
| Rozsah průřezů | 2.5 mm² (max) |
| Jmenovitý proud - filtr | 16 A |
| Krytí | IP67 |
| Počet pólů | Ano |
| Připojení (součástky) | šroubovací |
| Série konektoru | CA |
| Číslo výrobce | 934 124-100-1 |
| Typ (výrobce) | 934124100 |
| Provedení | Kabelová zástrčka |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Průřez (max.) | 2.5 mm² |
| Pólů | 3 |
| Provedení konektoru | zástrčka, rovná |
| Jmenovité napětí | 400 V/AC/250 V/DC |
| Jmenovitý proud | 16 A/AC/10 A/DC |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Úhel připojení | 180 ° |
| Šířka x výška | Max. 2,5 mm² |
| Normy/zkušební značky | UL, VDE |
| Ø kabelu (max.) | 12 mm |
| Ø kabelu (min.) | 6 mm |
| Materiál kontaktu | Ag |
| Druh uzávěrky | Šroubové zajištění |
| Kategorie produktu | kulatý faston |

