B + B Thermo-Technik Miniaturní spojka typu k, zelená | -50…+120 °C. zelená Množství: 1 ks
Kód: C3736845
Výrobce: B + B Thermo-Technik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 220,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Konektory termočlánků se používají zejména tam, kde mají být teploty měřeny a zkoušeny pomocí termočlánků, přičemž důležitým kritériem je přenositelnost přístroje nebo čidla. Vzhledem k tomu, že všechny kontakty jsou vyrobeny z materiálu termočlánků, lze zabránit možným chybám měření způsobené kolísáním okolní teploty. Na místech, kde mezi čidlem, prodlužovacím vedením a měřicím přístrojem nevzniknou žádná nová termonapětí, která by mohla zfalšovat naměřenou hodnotu.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 26 x 16.5 x 8 mm |
| Počet kontaktů | 2 |
| Barva | zelená |
| Vnější výška | 8 mm |
| Vnější délka | 26 mm |
| Vnější šířka | 16.5 mm |
| Rozměry, hodnoty | (LxBxH) 26 x 16,5 x 8 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| typ senzoru | K |
| Číslo výrobce | 0220 0032 |
| Typ (výrobce) | 0220 0032 |
| Pólů | 2 |
| Provedení konektoru | zásuvka, rovná |
| Materiál kontaktu | NiCr-Ni |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | 120 °C |
| Teplota (min.) | -50 °C |
| Kategorie produktu | Termo konektor |
