B + B Thermo-Technik Standardní konektor typu k, zelený | -50…+120 °C. zelená Množství: 1 ks
Kód: C3736848
Výrobce: B + B Thermo-Technik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 274,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Konektory termočlánků se používají zejména tam, kde mají být teploty měřeny a zkoušeny pomocí termočlánků, přičemž důležitým kritériem je přenositelnost přístroje nebo čidla. Vzhledem k tomu, že všechny kontakty jsou vyrobeny z materiálu termočlánků, lze zabránit možným chybám měření způsobené kolísáním okolní teploty. Na místech, kde mezi čidlem, prodlužovacím vedením a měřicím přístrojem nevzniknou žádná nová termonapětí, která by mohla zfalšovat naměřenou hodnotu.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 45 x 25.4 x 12.5 mm |
| Barva | zelená |
| Vnější výška | 12.5 mm |
| Vnější délka | 45 mm |
| Vnější šířka | 25.4 mm |
| Rozměry, hodnoty | (LxBxH) 30 x 25,4 x 12,5 mm |
| Průmyslové zboží | Ano |
| Číslo výrobce | 0220 0034 |
| Typ (výrobce) | 0220 0034 |
| Materiál kontaktu | NiCr-Ni |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | 120 °C |
| Teplota (min.) | -50 °C |
| Kategorie produktu | zástrčka |
