B + B Thermo-Technik Standardní spojka typu J, černá | -50…+120 °C. černá Množství: 1 ks
Kód: C3736852
Výrobce: B + B Thermo-Technik
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 272,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Konektory termočlánků se používají zejména tam, kde mají být teploty měřeny a zkoušeny pomocí termočlánků, přičemž důležitým kritériem je přenositelnost přístroje nebo čidla. Vzhledem k tomu, že všechny kontakty jsou vyrobeny z materiálu termočlánků, lze zabránit možným chybám měření způsobené kolísáním okolní teploty. Na místech, kde mezi čidlem, prodlužovacím vedením a měřicím přístrojem nevzniknou žádná nová termonapětí, která by mohla zfalšovat naměřenou hodnotu.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 36 x 25.4 x 12.5 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 12.5 mm |
| Vnější délka | 36 mm |
| Vnější šířka | 25.4 mm |
| Rozměry, hodnoty | (LxBxH) 36 x 25,4 x 12,5 mm |
| typ senzoru | J |
| Číslo výrobce | 0220 0008 |
| Typ (výrobce) | 0220 0008 |
| Materiál kontaktu | NiCr-Ni |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +120 °C |
| Teplota (min.) | -50 °C |
| Kategorie produktu | konektor |
