MPE Garry 001-4-040-6-B1STF-XT0 IO patice 1 ks
Kód: C3735440
Výrobce: MPE Garry
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 110,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Patice s integrovaným 100nF kondenzátorem pro širokopásmové rozpojení až 100 MHz
Až 20x snížení impedance ve srovnání s běžným oddělováním
Impedance v kmitočtovém rozsahu až 100 MHz pod 10 W.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 50.8 x 17.7 x 3.2 mm |
| Vnější výška | 3.2 mm |
| Vnější délka | 50.8 mm |
| Vnější šířka | 17.7 mm |
| Jmenovitý proud | 3 A |
| Provozní teplota (max.) | 125 °C |
| Provozní teplota (min.) | -55 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | IO patice |

