MPE Garry 012-2-064-7-A5STF-XS0 IO patice 1 ks
Kód: C3735444
Výrobce: MPE Garry
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 178,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Precizní patice pro Shrink-IC
IC patice a soklu s roztečí Shrink-DIP (1,778 mm)
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 57.3 x 21.5 x 2.8 mm |
| Vnější výška | 2.8 mm |
| Vnější délka | 57.3 mm |
| Vnější šířka | 21.5 mm |
| Jmenovitý proud | 3 A |
| Provozní teplota (max.) | 125 °C |
| Provozní teplota (min.) | -55 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | IO patice |

