MPE Garry 081-1-044-0-XT0 PLCC patice 1 ks
Kód: C3735531
Výrobce: MPE Garry
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Patice PLCC s pájecími hroty a přesnými kontakty (např. JEDEC MO-047/MO-052), které díky svým speciálním tvarům zajišťují bezpečné upevnění čipů
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 23.2 x 23.2 x 8.2 mm |
| Vnější výška | 8.2 mm |
| Vnější délka | 23.2 mm |
| Vnější šířka | 23.2 mm |
| Jmenovitý proud | 1 A |
| Provozní teplota (max.) | 85 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | PLCC patice |

