MPE Garry 082-1-084-0-XT0 SMD PLCC patice 1 ks
Kód: C3735534
Výrobce: MPE Garry
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Patice PLCC pro montáž SMD (podle . JEDEC MO-047/MO-025) se stejným uspořádáním připojení jako čip
Konektor pro desky plošných spojů SMD-Gull-Wing
odolný vůči vysokým teplotám
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 35.9 x 35.9 x 4.7 mm |
| Vnější výška | 4.7 mm |
| Vnější délka | 35.9 mm |
| Vnější šířka | 35.9 mm |
| Jmenovitý proud | 1 A |
| Provozní teplota (max.) | 85 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | SMD PLCC patice |

