TRU COMPONENTS 1579389 N konektor zásuvka, vestavná vertikální 1 ks
Kód: C1579389
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 205,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Konektory N jsou koaxiální konektory se šroubovacím uzávěrem pro vysoké frekvence do 11 GHz.
Vybavení
- Označení zástrčky a zásuvky je definováno podle tvaru vnitřního vodiče.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Frekvence (max.) | 11 GHz |
| Číslo výrobce | 1579389 |
| Typ (výrobce) | 1579389 |
| Materiál | Poniklovaná mosaz |
| Provedení konektoru | zásuvka, vestavná vertikální |
| Typ | UG-58A |
| Provozní teplota | -55 až +150 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | N konektor |
