TEKO SR22.7 univerzální pouzdro 76 x 63.5 x 26 ABS bílá 1 ks
Kód: C2304128
Výrobce: TEKO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 597,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Plastový kryt se zaoblenými rohy, matným povrchem a lehkou montáží. Modely „E“ mají upevňovací úchyty. Uzávěr se dvěma nebo čtyřmi šrouby.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 26 mm |
| Vnější délka | 76 mm |
| Vnější šířka | 63.5 mm |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | SR22.7 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | univerzální pouzdro |

