Hammond Electronics 1553CBK plastová krabička 117 x 79 x 33 polystyren (EPS) černá 1 ks
Kód: C442726
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 303,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
K upevnění součástek, základních desek nebo montážních desek jsou ve spodní části určeny montážní výstupky pro samotvarovací šrouby. Pouzdra lze připevnit na stěnu pomocí vylamovacích otvorů ve tvaru klíče.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 33 mm |
| Vnější délka | 117 mm |
| Vnější šířka | 79 mm |
| Krytí | IP40 |
| Materiál | polystyren (EPS) |
| Typ (výrobce) | 1553CBK |
| Typ | 1553CBK |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | plastová krabička |

