Hammond Electronics RH3155 plastová krabička 165 x 80 x 32 ABS šedobílá (RAL 7035) 1 ks
Kód: C535250
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 215,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedobílá (RAL 7035) |
| Vnější výška | 32 mm |
| Vnější délka | 165 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | RH3155 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | plastová krabička |
