Hammond Electronics 1599KBK plastová krabička 220 x 140 x 40.5 polystyren (EPS) černá 1 ks
Kód: C538980
Výrobce: Hammond Electronics
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 415,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Použití jako pouzdro pro ruční nářadí, prohlubeň na horní straně pro membránový indikátor nebo zápisník, překryté spoje poskytují ochranu proti prachu a stříkající vodě. Obzvláště hluboký horní díl a velmi nízký spodní díl poskytují uživateli flexibilitu a účinnost při montáži, pro bezproblémovou instalaci na zeď jsou na vnitřní straně dolní části k dispozici pro vytlačení dva plastové díly ve tvaru klíčové dírky.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 40.5 mm |
| Vnější délka | 220 mm |
| Vnější šířka | 140 mm |
| Krytí | IP54 |
| Materiál | polystyren (EPS) |
| Typ (výrobce) | 1599KBK |
| Typ | 1599KBK |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | plastová krabička |
