TEKO TB-1SP.7 plastová krabička 160 x 94 x 36.5 ABS bílá 1 ks
Kód: C543863
Výrobce: TEKO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 625,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zapuštěná plocha pro instalaci foliové klávesnice. Ve spodním dílu a víku jsou vodicí drážky a sloupky pro instalaci karet typu E. Matný povrch. Uzavírání pomocí 4 šroubů.
Rozsah dodávky
- MT2.7
- MT2.9
- Hliníková deska pro montáž na zeď.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Vnější výška | 36.5 mm |
| Vnější délka | 160 mm |
| Vnější šířka | 94 mm |
| Materiál | ABS |
| Typ (výrobce) | TB-1SP.7 |
| Typ | TB-1SP.7 |
| Kategorie produktu | plastová krabička |

