Bopla PS VE XL Polysafe Belüftungselement XL 42600420 Ventilační prvek (d x š x v) 25 x 28 x 10 mm polyester zesílený skleněnými vlákny šedobílá (RAL 7035) 2 ks
Kód: C2634514
Výrobce: Bopla
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 572,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Ventilační prvky se hodí pro všechny velikostiMaximální stupeň krytí IP X3
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1 sada (=2 ks) vč. Montážního materiálu
| Technické parametry | |
| Množství | 2 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 25 x 28 x 10 mm |
| Barva | šedobílá (RAL 7035) |
| Vnější výška | 10 mm |
| Vnější délka | 25 mm |
| Vnější šířka | 28 mm |
| Materiál | polyester zesílený skleněnými vlákny |
| Typ (výrobce) | PS VE XL Polysafe Belüftungselement XL |
| Splňuje RoHS | ano |
