Fibox L 24 II 3730776 kontrolní okénko průhledné víko, s panty (d x š) 248 mm x 218 mm polykarbonát čirá 1 ks
Kód: C791966
Výrobce: Fibox
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 654,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Inspekční a ochranné okno fibox poskytuje bezpečnost pro citlivé komponenty a zároveň umožňuje personálu přístup k náhledu a obsluze
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š) 248 mm x 218 mm |
| Barva | čirá |
| Vnější délka | 248 mm |
| Vnější šířka | 218 mm |
| Vhodný pro | 24 modulů |
| Charakteristiky krytu | průhledné víko · s panty |
| Materiál | polykarbonát |
| Typ (výrobce) | L 24 II |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | kontrolní okénko |
