Fibox AM 1222 (d x š) 207 mm x 107 mm hliník stříbrnošedá 1 ks
Kód: C524231
Výrobce: Fibox
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 461,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š) 207 mm x 107 mm |
| Barva | stříbrnošedá |
| Vnější délka | 207 mm |
| Vnější šířka | 107 mm |
| Vhodný pro | AL 122208 |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | AM 1222 |
| Typ | AM 1222 |
| Splňuje RoHS | ano |

