Spelsberg AK NS35-250 N/A s otvory ocelový plech 252 mm 1 ks
Kód: C531166
Výrobce: Spelsberg
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 272,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Rychlá a jednoduchá montáž.
Součásti důležité pro bezpečnost - instalace pouze odborníkem
Rozsah dodávky
- Montážní lišta s upevňovacím materiálem.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 252 x 35 x 7.5 mm |
| Vnější výška | 7.5 mm |
| Vnější délka | 252 mm |
| Vnější šířka | 35 mm |
| Vhodný pro | AKL/AKi 2+3+4 |
| Charakteristiky krytu | s otvory |
| Materiál | ocelový plech |
| Vlastnosti materiálu | pozinkované |
| Typ (výrobce) | AK NS35-250 |
| Materiál | Pozinkovaná ocel |
| Typ | AK NS35-250 |

