Fibox MIV 5 5514081 Montáž na lištu bez otvorů ocelový plech 50 mm 1 ks
Kód: C533281
Výrobce: Fibox
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 90,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Speciálně na pouzdro série MNX sladěná DIN-15 a DIN-35 nosných usnadňují montáž svorek a přístrojů.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 50 x 35 x 7.5 mm |
| Vnější výška | 7.5 mm |
| Vnější délka | 50 mm |
| Vnější šířka | 35 mm |
| Vhodný pro | MNX 100 · MNX 150 |
| Charakteristiky krytu | bez otvorů |
| Materiál | ocelový plech |
| Vlastnosti materiálu | pozinkované |
| Typ (výrobce) | MIV 5 |
| Splňuje RoHS | ano |
