Marquardt 240.001.011 hliník (š x v) 16 mm x 28 mm 1 ks
Kód: C701416
Výrobce: Marquardt
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 55,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v) 16 mm x 28 mm |
| Vnější výška | 28 mm |
| Vnější šířka | 16 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 240.001.011 |
| Materiál | Hliník |
| Provedení | Zap/Vyp |
| Popis | ZAP/VYP |
