Rohde SG-73.118.A4 upevnění pomocí gumového profilu černá (d x š x v) 118 x 19.5 x 90 mm 1 ks
Kód: C1365349
Výrobce: Rohde
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 597,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 118 x 19.5 x 90 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 90 mm |
| Vnější délka | 118 mm |
| Vnější šířka | 19.5 mm |
| Charakteristiky krytu | upevnění pomocí gumového profilu |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | SG-73.118.A4 |
| Ø otvoru | 3.3 mm |
| Rozestup děr | 78 mm |
| Max.nosnost | 500 N |
| Kategorie produktu | misková rukojeť |

