Mentor 3210.3003 úchyt s otvory pro prsty černá (d x š x v) 86 x 9.5 x 27 mm 1 ks
Kód: C183619
Výrobce: Mentor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 63,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Individuální systém.
Rozsah dodávky
- Upevňovací materiál
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 86 x 9.5 x 27 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 27 mm |
| Vnější délka | 86 mm |
| Vnější šířka | 9.5 mm |
| Materiál | polyamid |
| Typ (výrobce) | 3210.3003 |
| Provedení | Polyamid (zesílený skelným vláknem) |
| Rozestup děr | 79.5 mm |
| Typ | 3210.3003 |
| Max.nosnost | 400 N |
| Kategorie produktu | úchyt s otvory pro prsty |

