Mentor 277.3 rukojeť hliník (eloxovaný) (d x š x v) 120 x 15 x 10 mm 1 ks
Kód: C183710
Výrobce: Mentor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 220,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Rozsah dodávky
- Upevňovací materiál
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 120 x 15 x 10 mm |
| Barva | hliník (eloxovaný) |
| Vnější výška | 10 mm |
| Vnější délka | 120 mm |
| Vnější šířka | 15 mm |
| Materiál | hliník |
| Typ (výrobce) | 277.3 |
| Materiál | Eloxovaný hliník |
| Typ | 277.3 |
| Max.nosnost | 750 N |
| Kategorie produktu | rukojeť |

