Phoenix Contact EO-J/PT/LED/DUO šedá 2 ks
Kód: C3559081
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 475,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 59.2 x 90 x 75 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 75 mm |
| Vnější délka | 59.2 mm |
| Vnější šířka | 90 mm |
| Krytí | IP20 |
| Druh připojení | Push-in pružinové připojení |
| Typ (výrobce) | EO-J/PT/LED/DUO |
| Montážní hloubka | 59.2 mm |
| Způsob montáže | montážní DIN lišta · pevná montáž |
| Průřez vodiče (max.) | 4 mm² |
| Průřez vodiče (min.) | 0.2 mm² |
| ETIM FeatureGroupID | EC001663 |
| Kategorie produktu | #####Doppelsteckdose |
