zásuvka Phoenix Contact EO-E/PT/SH šedá zásuvka 5 ks
Kód: C3559115
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 160,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Zásuvka, s rozšířenou ochranou proti doteku / závěrkou, náhled typu E, typ připojení: Push-in-pružinové připojení, barva: Šedá, jmenovité napětí: 250 v AC (50 Hz), jmenovitý proud: 16 a, pro montáž na DIN lištu v servisním rozhraní nebo pro přímou montáž, normy/předpisy: NF C61-314, IEC 60884-1, poznávací značka: Francie
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 59.2 x 45 x 75 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 75 mm |
| Vnější délka | 59.2 mm |
| Vnější šířka | 45 mm |
| Krytí | IP20 |
| Druh připojení | Push-in pružinové připojení |
| Typ (výrobce) | EO-E/PT/SH |
| Montážní hloubka | 59.2 mm |
| Způsob montáže | montážní DIN lišta · pevná montáž |
| Průřez vodiče (max.) | 4 mm² |
| Průřez vodiče (min.) | 0.2 mm² |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Jmenovité napětí | 250 V/AC |
| ETIM FeatureGroupID | EC001663 |
| Kategorie produktu | zásuvka |
