zásuvka Phoenix Contact EO-E/UT/SH/LED/YE žlutá zásuvka 5 ks
Kód: C3562583
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 773,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Zásuvka, s rozšířenou ochranou proti dotyku / závěrkou, světelná indikace, typ E, typ připojení: Šroubové připojení, barva: Žlutá, jmenovité napětí 250 v /AC (50 Hz), jmenovitý proud: 16 a, pro montáž na nosnou lištu v servisním rozhraní nebo pro přímou montáž, normy/předpisy: NF C61-314, IEC 60884-1, označení země: Francie
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 59.2 x 45 x 75 mm |
| Barva | žlutá |
| Vnější výška | 75 mm |
| Vnější délka | 59.2 mm |
| Vnější šířka | 45 mm |
| Krytí | IP20 |
| Druh připojení | šroubové připojení |
| Typ (výrobce) | EO-E/UT/SH/LED/YE |
| Montážní hloubka | 59.2 mm |
| Způsob montáže | montážní DIN lišta · pevná montáž |
| Průřez vodiče (max.) | 4 mm² |
| Průřez vodiče (min.) | 0.2 mm² |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Jmenovité napětí | 250 V/AC |
| ETIM FeatureGroupID | EC001663 |
| Kategorie produktu | zásuvka |
