Elmeko LV 700 230V AC větrák s filtrem 230 V/AC, 175 W, (š x v x h) 323 x 323 x 168.5 mm, 1 ks
Kód: C2267213
Výrobce: Elmeko
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 297,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 323 x 323 x 168.5 mm |
| Barva | světle šedá |
| Odběr proudu (max.) | 0.74 A |
| Rozměr, hloubka | 168.5 mm |
| Vnější výška | 323 mm |
| Vnější šířka | 323 mm |
| Krytí | IP54 |
| Životnost | 40 000 h |
| Připojení (součástky) | šroubová svorka |
| Typ (výrobce) | LV 700 230V AC |
| Průtok vzduchu | 730 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 70 dBA |
| Provozní napětí | 230 V/AC |
| Počet otáček | 2750 ot./min |
| Výkon (max.) | 175 W |
| Teplota (max.) | +55 °C |
| Teplota (min.) | -10 °C |
| Kategorie produktu | větrák s filtrem |

